Suomen paras tiedonlähde Mustangisteille. Lue foorumin käyttöehdot OHJEET-osiosta Keskustelupalstan käyttöohjeen alta kohdasta "Tervetuloa FMOC-keskustelupalstalle". Muista, että olet vastuussa kirjoittamastasi sisällöstä. https://www.mustangclub.fi/board/
Kaikki mukaan kannustamaan Pony Express Hirsilä Racingia kun Arto Malinen ulkoiluttaa ensimmäisen kerran Mustangia rallisprintin muodossa!!
Lisätietoja: http://www.toivakkaauk.fi/sprint/
-Kimmo
Re: Toivakka Rallisprint 16.1
Lähetetty: 09 Tammi 2011, 09:36
Kirjoittaja JXA-26
Mustangin turvakaarien tekijä: Janne Ylönen hyundai coupe"kitcar" toivakka sprint 2010
Re: Toivakka Rallisprint 16.1
Lähetetty: 16 Tammi 2011, 19:49
Kirjoittaja SamiM
Kieltämättä uudessa ympäristössä tuli tuttu korimalli nähtyä liikkuvan. Outoa vain kun ei kuulunut juuri mitään. Eli ääntä kansalle pitäisi saada lisää. Taisipa tuosta joku käydä kommentoimassakin. Päänavaus on tehty, tästä on hyvä jatkaa.
PS: Ollos hyvä, ehkä ne saa joskus takaisinki (ehjänä). Ainakin ne erottuvat sun muista, pinkeistä, sukista.
Re: Toivakka Rallisprint 16.1
Lähetetty: 16 Tammi 2011, 20:18
Kirjoittaja CFR-759
[quote="JXA26Wosu"]Notta kävihän siinä niin kuin tohti epäillä: ekalla kiekalla Arska hartialukolla risteykseen ja penkkahan siinä pöllähti
Kerhokin tuli monelle tutuksi, banderolli oli esillä koko päivän.
Nyt Ellu vähän hartiahierontaa ennen seuraavaa osakilpailua ettei mene lukkoon enään Eihän muutakuin lievää peltivaurioo tullut?
Olihan hieno banderolli teillä siellä pakkasen keskellä. Kuinkas Nokian kisan kanssa käy?
Vesa
Re: Toivakka Rallisprint 16.1
Lähetetty: 16 Tammi 2011, 21:01
Kirjoittaja JXA-26
PÖH !
Etupuskurin toisessa kulmassa pikku pusu, alustassa vähän enemmän jumppaa... Tuolla tarkemmin turinaa kisasta meidä silmin--> http://www.mustangclub.fi/board/viewtop ... =36&t=9298 Tässä kumminkin pari iloista huoltovesseliä säätämässä... jotain:
Huomaa --> edellä menevän Escortin väri !!