Etelä-Pohojammaan maisema cruise II
Lähetetty: 08 Kesä 2009, 21:18

Koittakaa ny saara eres yks mustanki mukaan

Suomen paras tiedonlähde Mustangisteille. Lue foorumin käyttöehdot OHJEET-osiosta Keskustelupalstan käyttöohjeen alta kohdasta "Tervetuloa FMOC-keskustelupalstalle". Muista, että olet vastuussa kirjoittamastasi sisällöstä.
https://www.mustangclub.fi/board/
Kai joku vois lähteäkin jos laittaisit vähän tarkempia tietoja??CamaroJukka kirjoitti:
Koittakaa ny saara eres yks mustanki mukaan
Laita anaalimanu, eikun manuaali siihen röttelöön. Saat poltettua kerralla rahaa pari tonnia, mutta gasokuluissa voit säästää useamman litran satkullaPeteP kirjoitti:Juu juu tuo on sopivan lähelläkin. Vituttoo ajaa johonkin satojen kilometrienpäähän, eihän näillä ameriikan rattoreilla häävi oo kihnuuttaa, ja pensaaki palaa 20e/100 km, on tää rankkaa seetana![]()
Fastback kirjoitti:Laita anaalimanu, eikun manuaali siihen röttelöön. Saat poltettua kerralla rahaa pari tonnia, mutta gasokuluissa voit säästää useamman litran satkullaPeteP kirjoitti:Juu juu tuo on sopivan lähelläkin. Vituttoo ajaa johonkin satojen kilometrienpäähän, eihän näillä ameriikan rattoreilla häävi oo kihnuuttaa, ja pensaaki palaa 20e/100 km, on tää rankkaa seetana![]()
"You can run but you can't hide" Eli liekkö tuolla väliä vaikka auton sais myydyksi ja hukkais kaikki romut ja rekvisiitat, mutta kyllä se harrastuksen perkele asuu sielä sielussa, siitä ei pääse mihinkäänPeteP kirjoitti:Fastback kirjoitti:Laita anaalimanu, eikun manuaali siihen röttelöön. Saat poltettua kerralla rahaa pari tonnia, mutta gasokuluissa voit säästää useamman litran satkullaPeteP kirjoitti:Juu juu tuo on sopivan lähelläkin. Vituttoo ajaa johonkin satojen kilometrienpäähän, eihän näillä ameriikan rattoreilla häävi oo kihnuuttaa, ja pensaaki palaa 20e/100 km, on tää rankkaa seetana![]()
Laita anaalimanu manuaaliMoon ihan riittävästi köyhtyny tän auton kanssa, ostajaa ootellessa odotan Mustangharrastuksen päättymistä