Sivu 1/1
Forssa pick nick ?
Lähetetty: 06 Heinä 2004, 09:34
Kirjoittaja Dervish
Mikäs on meininki tuon piknikin kanssa ?
Muistelen että sen yhden kerran kun pääsin paikalle oli Mustangeja iso rivi, onko perinne, miten pääsee mukaan jne. ?
Sori jos kysyn asiaa joka Corrallissa kerrotaan, mutta ei oo vielä kolahtanu uudelle jäsenelle luukusta kuin fun run kutsu *vihj vihj*
- Sami Partanen .
Lähetetty: 06 Heinä 2004, 09:43
Kirjoittaja GT-350
Mega-kesä-Corral (yli 40 sivua taas, sisällöstä voidaan olla montaa mieltä) on painettu viime viikolla ja kolahtelee luukkuihin toivottavasti tällä viikolla (?).
Perinteisesti FMOC on kokoontunut jossain lähimaastossa, esim. Autokeitaalla ja siitä sitten mennään ryhmässä sopivaan paikaan raviradalle. Viime vuonna sateen pelossa oltiin kaviouralla, jos on hyvä keli niin miksipä ei voisi mennä nurmellekin. Webissä lisätietoa lähemmin, laitetaan varmaankin tänne keskustelupalstallekin.
Corral-maistiaiset on muuten jo webbisaitilla.
Lähetetty: 06 Heinä 2004, 21:58
Kirjoittaja Kimi
Kröhöm, etukäteen sori, Pick-Nickistä ei - niinkuin ei juuri muistakaan tapahtumista, ole juuri mainintaa tulevassakaan Corralissa. Tämä johtuu osin siitä, että miltei kaikilla on pääsy tänne internetin puolelle, jossa tieto voidaan julkaista sitten kun kaikki on varmaa.
Toinen syy tapahtumakalenterin poissaoloon, on se, että mä en kerinny sitä laatia.
Lähetetty: 07 Heinä 2004, 12:46
Kirjoittaja Vieras
Kimi kirjoitti:Kröhöm, etukäteen sori, Pick-Nickistä ei - niinkuin ei juuri muistakaan tapahtumista, ole juuri mainintaa tulevassakaan Corralissa. Tämä johtuu osin siitä, että miltei kaikilla on pääsy tänne internetin puolelle, jossa tieto voidaan julkaista sitten kun kaikki on varmaa.
Toinen syy tapahtumakalenterin poissaoloon, on se, että mä en kerinny sitä laatia.
Asia o harvinaise klaar.
Tarttee sitte olla silmä kovana (edes se) ja kytätä nettiä.
Varmaan ehdin pilaamaan tuon oman hoppani sisustaakin siihen mennessä jollain "elektroniikkarojulla"
- Sami Partanen .