Suomen paras tiedonlähde Mustangisteille. Lue foorumin käyttöehdot OHJEET-osiosta Keskustelupalstan käyttöohjeen alta kohdasta "Tervetuloa FMOC-keskustelupalstalle". Muista, että olet vastuussa kirjoittamastasi sisällöstä.
Mukavaa oli ihan turistinakin Kyllä meni Ellu jo lujaa ja Laten Mercury myös.
Pieni video lopusta ladattu just youtubeen. Siinä Korhosen klaani ajaa ralliponilla (saattaa näkyä aluksi ilman HD-laatua, mutta muutaman tunnin sisään näkyy kunnolla) http://www.youtube.com/watch?v=FkQX8uS2Ou4
Jii-Haa, kivaa oli. Ja pidot parani loppuakohden hyvin kun piikkirenkailla rouhittiin pintaa.
Alkuunsa meinas parikertaa lähteä kävelyvauhdista tangentin suuntaan. Ulompi sprinttirata oli
melko röykkyinen eikä siellä viitsinyt huimistella. Suurkiitokset Artolle tapahtuman järjestelystä.
Kyllä oli hauska päivä luikastella ja sääkin suosi. Penkat tuli melko tutuiksi myös ja täytyy todeta että jos en aika-ajoa olisi saanut uusia koska humautin ensi yrittämälla hankeen niin olisin ollut viiminen enkä 3:mas. No hanget oli pehmeitä ja kalusto säilyi ehjänä. Sprintti rata oli sen verran kapeata ränniä ettei tullut kun ajettua kerran läpi koska ei jokis radallakaan meinannu leveys piisata .
Suuret kiitokset järjestelyistä Pony Express Racing teami:lle .
Valokuvia paikalla ottaneet, lähetättekö materiaalia --> team(ÄT)ponyexpress.fi
Laitetaan esille tiimin nettisivuille sekä parhaat seuraavaan Corraliin.
Oh drag racing, I thought you wanted to race for real...
JXA-26 kirjoitti:Valokuvia paikalla ottaneet, lähetättekö materiaalia --> team(ÄT)ponyexpress.fi
Laitetaan esille tiimin nettisivuille sekä parhaat seuraavaan Corraliin.
Kiitos Kiesille, tällä hetkellä ainoa kuvia lähettänyt...
Liitteet
Oh drag racing, I thought you wanted to race for real...